Wizyta Ambasadora Japonii, JE Pana Akio Miyajimy –  26 października 2021 r.

Plan wizyty Ambasadora Japonii, JE Pana Akio Miyajimy

26 października (wtorek) w Collegium Minus (ul. Wieniawskiego 1):

* o godzinie 15.00 krótkie spotkanie (w ścisłym gronie) z p. Prorektorem UAM  ds. projektów badawczych i doktorantów, prof. dr. hab. Przemysławem Wojtaszkiem.

* o godzinie 15.30 w auli nr XVII (wejście na I piętrze przy szatni) rozpocznie się wykład pt. East Asia’s security challenges and Japan’s role.
Ze względu na wielkość auli wykład będzie miał charakter wyłącznie stacjonarny. Po wykładzie będzie czas na zadawanie pytań.

Zaproszona jest cała społeczność Instytutu Orientalistyki: Pracownicy, Studenci, Doktoranci.  Dla Pracowników i Studentów japonistyki wykład jest obowiązkowy.

* w celu umożliwienia przejścia/przejazdu do Collegium Minus wszystkie zajęcia w Zakładzie Japonistyki zostają odwołane (również zajęcia na japonistyce wieczorowej) w godzinach 15.00-17.30. W razie zainteresowania wykładem odwołanie zajęć dotyczy również pozostałych Zakładów IO.