Sana – architektura oraz kultura stolicy Jemenu

Koło Naukowe Arabistów UAM zaprasza na spotkanie, tym razem również o tematyce związanej z Jemenem.
Gościem, który opowie o architekturze oraz kulturze Sany, będzie pan Yousef Beshr, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Akdeniz oraz studiów języka arabskiego na Uniwersytecie Andalou, a także wieloletni mieszkaniec stolicy Jemenu.
Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams w czwartek 22.04.2021 o 19:00 (już po obchodach DNIA GRECO), a link do niego zostanie podany w dniu wydarzenia do godziny 18:00 w ogłoszeniu.
Spotkanie odbędzie się w języku arabskim i będzie tłumaczone na język polski.
***
OSOBY ZAINTERESOWANE, KTÓRE NIE BRAŁY JESZCZE UDZIAŁU W SPOTKANIU ORGANIZOWANYM PRZEZ KNA NA PLATFORMIE MS TEAMS uprzejmie proszone są o zgłoszenie się w komentarzu pod postem, który zostanie przypięty w dyskusji tego wydarzenia. Pokaż mniej